Geçmişi yıllarda Lumo tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte bisiklet severlerin bisikletin fark edilmesi ve gece sürüşünün daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için LED aydınlatmaları piyasaya çıkarken, marka şu anda yeni projeleri üzerinde çalışıyor.

Bisikletçilere Özel LED Aydınlatma

Bisikletçilere Özel LED Aydınlatma

Geçmişi yıllarda Lumo tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte bisiklet severlerin bisikletin fark edilmesi ve gece sürüşünün daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için LED aydınlatmaları piyasaya çıkarken, marka şu anda yeni projeleri üzerinde çalışıyor.

Özel Ortaklık Geldi! 

Lumo tarafından yapılan yeni çalışmalarda önemli bir firmanın katkısı olurken, yapılan açıklamalarda Lumo ile Central London Collection arasında özel bir anlaşma yapılmış durumda. Böylece gelişmeler daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilirken, özel bir koleksiyon da hazırlanmış durumda.

Yeni Koleksiyonda Neler Var? 

LED aydınlatmaları ile büyük ilgi gören Lumo’nun yeni koleksiyonuyla da yine ilgi görmesi bekleniyor. Koleksiyon tanıtımlarında paket içerisinde ceket, jile ve postacı çantası mevcut. Özel adları ile tanıtılan bu ürünler, şehirli bisikletçiler için oldukça ideal.

LED Aydınlatmalar İle Güvenlik Sağlanıyor! 

Lumo’nun kuşkusuz en önemli ürünü LED aydınlatmalar. Aydınlatmalar sayesinde kişilerin 400 metreden fark edilebildiği belirtilirken, özellikle gece trafiğe çıkan kişiler için bu ürün can kurtarıcı dahi olabilecek durumda. Aynı işlev kıyafetlerle de sağlanırken, bisiklet kullanan kişilerin bu tip aksesuarlara önem vermesi gerektiği de tanıtımlarda özellikle vurgulanmış durumda. Ürünlerin her biri 125 Dolar’ın üzerinde bir etikete sahip olurken, sadece LED aydınlatmalar için kişilerin 170 Dolarlık bir ödeme yapması gerekiyor.

Kaynak: http://www.teknoport.com/